Jesteśmy częścią cyfrowego świata i z tego też powodu zmienił się proces planowania ślubu. Możliwości są nieskończone kiedy dochodzi do zobrazowania jaki Twój ślub ma być używając wyszukiwarek gogle, oglądając blogi ślubne, a nawet tworząc swoją własną planszę pomysłów na Pinterest (Pinterest to wizualne narzędzie odkrywców, którego możesz użyć do znalezienia pomysłów na wszystkie swoje projekty i zainteresowania. - red.). To samo dotyczy przekazywania informacji o ślubie gościom. Wiele panien i panów młodych decyduje się na cyfrowe i internetowe możliwości by ukazać ich kreatywność i styl poprzez spersonalizowane strony ślubne, zaproszenia ślubne, narzędzia do organizacji ślubu by pozostać na szczycie swoich planów ślubnych. Istnieje wiele stron internetowych, które mogą zaoferować utworzenie Twojej własnej strony ślubnej lub nawet Ty posiadasz umiejętności zakupienia i stworzenia swojej własnej od zarysu. Istnieją również miejsca gdzie można stworzyć zaproszenia online. Gdy ja wychodziłam za mąż stworzyłam ślubną stronę www i załączyłam linka do kartek „zarezerwuj termin” dla gości by sterować wszystkim zanim zaproszenia zostaną wysłane. Moją metodą na śledzenie odpowiedzi gości było użycie arkusza kalkulacyjnego Excel i gromadzenie odpowiedzi wysłanych poprzez e-mail, telefon i odpowiedzi pocztowe. Napotykając Two Wed i widząc jak łatwy jest ich proces (organizacji ślubów – red.) byłabym bardziej  skłonna dzisiaj do korzystania z ich stony, narzędzi organizacyjnych i szablonów.

 

  

 

Two Wed jest marką kanadyjską, która łączy w sobie najnowsze rozwiązania internetowe z nowoczesnym planowaniem ślubu.

Na Two Wed pary planujące ślubmogą korzystać z ich usług, sporządzając zaproszenia e-mailowe, tworząc swoją własną ślubną stronę internetową ze zdjęciami, dzieląc się informacjami z przyjaciółmi z Facebooka i - unikalna funkcja nie do znalezienia na wszystkich innych stronach oferujących podobne usługi - gdy para, która będzie ślubować mówi w różnych językach i ma gości mówiących w języku innym niż angielski, może wysłać zaproszenia do członków rodziny i przyjaciół w języku, który wybiorą, więc wszyscy są zadowoleni a nie zażenowani. Two Wed posiada różnorodność indywidulanie dobranych szablonów ślubnych stron internetowych by pomóc w stworzeniu strony www, która wyraża waszą miłość jako pary i eksponuje waszą podróż, jeszcze bardziej budując emocje na ten wielki dzień!

 

 

 

 

 

Z Facebookiem i Twiterrem Twoja strona Two Wed jest całkowicie zintegrowana z Twoim światem. Twoi przyjaciele mogą śledzić Twoje posty za pośrednictwem swoich własnych kanałów informacyjnych i odpowiadać bezpośrednio na Twojej stronie lub na swoim profilu, jeśli zdecydujesz się zlinkować swój profil ślubny Two Wed z innymi profilami mediów społecznych. Two Wed posiada zaproszenia online, RSVP i śledzenie odpowiedzi gości online. Te zaproszenia online mogą ułatwić zniechęcające zadanie pamiętania o aktualizacji Twojej listy gdy nadchodzą odpowiedzi a Two Wed’ owskie śledzenie w czasie rzeczywistym działa za Ciebie.

Z rosnącym przyjaznym budżetem ślubnym stając się bardziej świadomi ekonomicznie Two Wed’owe nielimitowane usługi w cenie 29,95 $, nie kosztują fortuny. Jeśli chcesz wypróbować przed zakupem możesz wpisać się na 30-dniowy okres próbny! SZCZEŚLIWEGO PLANOWANIA!